SAS Finansal Danışmanlık


Türkiye’nin önde gelen finansal danışmanlık şirketlerinden birisi olmuştur.

SAS Finansal Danışmanlık şirketi 2000 yılında 20 yılı aşkın bankacılık, imalat, inşaat ve hizmet sektörlerinde finansal yöneticilik deneyimi olan profesyoneller tarafından kurulmuş ve faaliyetlerini SAS Grup altında sürdürmektedir. SAS Finansal Danışmanlık sahip olduğu portföy büyüklüğü ile Türkiye’nin önde gelen finansal danışmanlık şirketlerinden birisidir.

Özellikle son yıllarda Türkiye’de faizlerin hızla düşmesi ve büyük ölçekli yabancı yatırımlarla rekabetin hızla artması sonucunda yatırım kararlarının detaylı incelenmesi, maliyet ve satış projeksiyonlarının doğruya en yakın yapılması ve finansmana en az maliyetle ulaşma konuları çok büyük önem kazanmıştır.

Karlılıkların geçmişe göre azaldığı bu yeni ekonomik ortamda yatırım danışmanlığı ve finansmanı, stratejik danışmanlık, ticaret finansmanı ve pozitif nakit akışı yönetimi konularında müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru çözümler üreterek karlılıklarını arttıran SAS Finansal Danışmanlık, bugün yurtiçi ve yurtdışında tanınan bir finansal danışmanlık firması olmuştur.

SAS Finansal Danışmanlık, temsil ettiği yerli ve yabancı büyük sermaye grupları ve çözüm ortağı olduğu yabancı kurumsal finansman şirketleri, özel fonlar ve devlet fonlarının aracı ticari kuruluşları ile müşterilerine stratejik ve finansal konularda çözümler üretir. Amacımız, mevcut müşterilerimizle uzun süreli ilişkilerimizi devam ettirmek ve yeni müşterilerimizin şirket satın alma, birleşme, ortaklık, borç refinansmanı, işletme sermayesi ve yatırım finansmanı temini gibi konularda isteklerine en uygun maliyetli çözümleri üretmektir.