SAS Hakkında


Türkiye’nin önde gelen finansal danışmanlık şirketlerinden birisi olmuştur.

SAS Grup faaliyetlerine 2000 yılında kurulan SAS Finansal Danışmanlık şirketi ile başlamıştır.
20 yılı aşkın bankacılık, imalat ve inşaat sektörlerinde finansal yöneticilik deneyimi olan profesyoneller tarafından kurulmuş SAS Finansal Danışmanlık şirketi, bugün sahip olduğu portföy büyüklüğü ve tamamlamış olduğu işlerle yurtiçi ve yurtdışında tanınan, Türkiye’nin önde gelen finansal danışmanlık şirketlerinden birisi olmuştur.

SAS Finansal Danışmanlık temsil ettiği yerli ve yabancı sermaye grupları ve çözüm ortağı olduğu yabancı kurumsal finansman şirketleri, özel fonlar ve devlet fonlarının aracı ticari kuruluşları ile şirket satın alma, birleşme, ortaklık, borç refinansmanı, işletme sermayesi ve yatırım finansmanı temini işlemlerini gerçekleştirir.


SAS Grup çevre sektöründe ileri teknolojiler sunan dünyanın önde gelen firmalarını Türkiye ve civarında tek yetkili temsil eden MBR Atıksu Arıtma Sistemleri şirketini de bünyesinde bulundurur.


Kurulmuş olduğu 2002 yılından bu yana Türkiye’de özellikle membran sistemlerinin tanınması ve uygulanması konusunda çok yoğun faaliyetleri olmuş ve bugün başarıyla çalışan birçok tesisin ekipman temininden mühendisliğine kadar tesislerin başarıyla çalışması için gerekli tüm alanlarda ortağı olduğu İngiliz mühendislik ekibiyle müteahhit firmalara destek vermektedir. Türkiye’nin ileri arıtma konularında lider mühendislik firması olan MBR Atıksu Arıtma Sistemleri’nin amacı, müşterilerine uzun yıllar boyu güven duyulan tesisler kurulmasını sağlamaktır. Bunun için Türkiye’nin önde gelen birçok müteahhit firmasıyla çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.


Şanda Kıray
Yönetici Ortak